Probíhá načítání stránky
příznivá cena rychlá aplikace

Realizujeme / Dekorativní stěrky

CHARAKTERISTIKA A VLASTNOSTI VÝHODY A OBLASTI POUŽITÍ CERTIFIKÁTY A OCENĚNÍ ÚDRŽBA A OCHRANA

O materiálu

Pro zhotovení dekorativních povrchů používáme materiál na bázi akrylátu, pro větší efekt lze do hmoty přidat například písek, kovové třpytky, drcené dekorativní kamenivo a jiné. Jednoduchost aplikace, variace dekorativních efektů, časová nenáročnost a příznivá cena aplikace dělají z dekorativních povrchů materiál vhodný pro rychlou přeměnu Vašeho interiéru.

VÝHODY A OBLASTI POUŽITÍ

Barevné možnosti/struktury

Barevné možnosti jsou dány katalogovými barvami. U dekorativních povrchů závisí struktura na přidání konkrétních dekorativních prvků (individuálně, dle přání zákazníka).

Použití

Dekorativní povrchy se aplikují výhradně na stěny a prostorové prvky.

CERTIFIKÁTY A OCENĚNÍ


Ochrana a údržba

Pro běžnou údržbu ploch, nalakovaných polyuretanovými laky, doporučujeme používat tyto přípravky:

panDOMO SP-CR od firmy ARDEX

Povrch Pandoma se opatřuje impregnačním olejem, který utváří povrch se sametově matným leskem, odolný vrypům a s vodoodpudivými vlastnostmi. Nebo také epoxidovým matným lakem, který se vyznačuje vysokou odolností a tvrdostí.

Dávkování je cca. 50ml na 8l vody. Podlahy vytírejte vlhkým mopem. Možné použít i čisticí stroj. Po vytření není nutné setřít povrch dodatečně čistou vodou.

Produkt panDOMO SP-CR

Doporučujeme použít také pro opravu povrchových škrábanců dávkování cca. 200ml na 8l vody.

Produkt nanášejte mopem. Oděrky či matné vrstvy je možné tímto způsobem zacelit a sjednotit.

Přebytečné množství vody z povrchu vždy vytřete.

Dr. Schutz CC-PU čistič

Pro intenzivní či běžné denní čištění, zředit s vodou v poměru 1: 200 (50 ml na 10 litrů vody) a podlahu tímto roztokem vytřít. Při použití v čistících automatech může být koncentrace zvýšena až na 1 : 400 (25 ml na 10 litrů vody).

Používáte-li na plochy ve Vaší domácnosti či objektu již jiné čisticí prostředky na běžnou údržbu polyuretanových laků, můžete tyto také použít.BAREVNOST

Výběr ze vzorníku

Moderní design bez hranic

Dekorativní stěrky - moderní design bez hranic aneb hrajte si s Vaší fantazií!

Pro vytvoření vysoce individuálního, dekorativního vzhledu ploch není ideálnější volba než právě dekorativní stěrka. Pomocí této techniky lze vytvořit opravdu efektivní plochy stěn v jakékoliv barvě a struktuře. Předností dekorativních stěrek je kromě jejich nenáročnosti na údržbu nepřeberné množství variací efektů, kdy je možno do materiálu přidat například perleť či jiné pigmenty, nebo možnost imitovat různé dekory, jako je například kámen, dřevo, kov.

Ke stažení